fantastyczna trojka 570x200

IRIS


  • Inkubator
  • Inteligentny system zarządzania warunkami hodowli
  • Monitorowanie wzrostu i stanu komórek
  • Zdalna kontrola hodowli
Opis

Inkubator IRIS kanadyjskiej firmy Incuvers to rozwiązanie laboratoryjne w wersji SMART, które ułatwia jedną z podstawowych i bardzo ważnych czynności laboratoryjnych jaką jest hodowla komórek. IRIS to nie tylko inkubator, to inteligentny system zarządzania warunkami hodowli, monitorowania wzrostu i stanu komórek a także udostępniania rezultatów w obrębie swojej grupy badawczej!

Inkubator jest stale podłączony do internetu gdzie można połączyć się z nim mobilnie będąc w dowolnym miejscu na świecie. Nie trzeba przychodzić do laboratorium aby mieć kontrolę nad swoją hodowlą. W zaawansowanej wersji istnieje również możliwość instalacji 1 kanałowego modułu fluorescencyjnego (GFP).

Każdy parametr inkubatora może być zmieniany z poziomu komputera lub aplikacji mobilnej w telefonie. Daje to ogromne możliwości w kreowaniu eksperymentów opartych na zmianie warunków hodowlanych takich jak temperatura czy stężenie O2 i CO2. Wszystko to monitorowane jest w czasie rzeczywistym i zapisywane na wirtualnym serwrze o pojemności 2TB.

Istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania inkubatora IRIS przed zakupem.