CENY
Przedstawione cenniki nie stanową oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Obowiązują ceny z dnia złożenia zamówienia. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane na stronie internetowej ceny były jak najszybciej uaktualniane.

CENY W WALUTACH OBCYCH
Ceny w walutach obcych przeliczane są według kursu sprzedaży dewiz w Banku PEKAO SA z dnia fakturowania towaru. Prezentowane na stronie ceny złotówkowe (przeliczone automatycznie z cen walutowych) są orientacyjne i mogą różnić się od ceny sprzedaży.

FORMA ZAMÓWIENIA
Zamówienia można przesyłać listownie, faksem, e-mailem, formularzem z naszej strony www lub złożyć osobiście w naszym Biurze Handlowym. Dla zamówień przesłanych w formie elektronicznej na towary o większej wartości, czy też wykonywanych lub importowanych na indywidualne zamówienie, zastrzegamy sobie możliwość wymogu jego złożenia również w formie pisemnej.

TREŚĆ ZAMÓWIENIA
Zamówienie powinno zawierać pełne dane zamawiającego, dane do faktury VAT (nazwa, adres, NIP), nazwę i ilość zamawianych towarów, nazwisko i numer telefonu osoby składającej zamówienie, indywidualne uzgodnienia (forma odbioru-wysyłki towaru, forma płatności, itp.) oraz ewentualnie adres dostawy (jeśli jest inny niż zamawiającego).

ALLEGRO
Istnieje możliwość zakupu wybranego towaru poprzez serwis aukcyjny Allegro. Na życzenie wystawiamy aukcję "kup teraz".

POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA
Na życzenie wysyłamy pisemne potwierdzenie przyjęcia zamówienia, zawierające nazwę, ilość i ceny zamówionych towarów, czas realizacji zamówienia, formę dostawy/odbioru oraz formę płatności.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Podana w opisach towarów dostepność jest orientacyjna. W celu ustalenia dokładnego terminu realizacji zamówienia prosimy o kontakt.

FORMA ODBIORU lub DOSTAWY
Jeżeli zamawiający nie uzgodni inaczej, towar wysyłany jest firmą kurierską GLS. Dostawa następuje następnego dnia roboczego (99% przesyłek). Istnieje możliwość wysyłki towaru firmą kurierską wskazaną przez klienta (przy płatności przelewem, na koszt odbiorcy) oraz jego osobisty odbiór z naszego Biura Handlowego.

KOSZTY WYSYŁKI
Aktualny cennik przesyłek: Koszty wysyłki

FORMA PŁATNOŚCI
Preferujemy przedpłatę przelewem na podstawie faktury proforma (towar wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na konto, najpóźniej następnego dnia roboczego); gotówką, kartą płatniczą lub BLIK przy odbiorze własnym lub za pobraniem gotówki przy odbiorze przesyłki (tylko firmy i instytucje). Nie przyjmujemu płatności kartami płatniczymi. Możliwa jest również sprzedaż w formie leasingu.

GWARANCJA i SERWIS
Wszystkie oferowane przez nas przyrządy pomiarowe i urządzenia, objęte są gwarancją oraz posiadają zapewniony serwis pogwarancyjny.

UWAGI DODATKOWE
Wszelkie odstępstwa od wyżej wymienionych warunków handlowych wymagają indywidualnych uzgodnień.